Shtëpiat në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 143 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten shtëpiat me 7 Ari oborr.
Njëra shtëpi është e banuar (e ndërtimit të vjetër )
Tjetra e ndërtimit të ri por e pa banuar.
Në këtë sipërfaqe është e ndërtuar një pllak masive prej 143m2.
Shtëpitë posedon infrastrukturë e plotë : furnizim i ujit i dyaneshëm: ujesjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në fshatin Petrovc.
Çmimi i shtëpive është 45.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim