Shtëpija në lagjen Dardani II

Shitet nga: Arben 21 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet shtëpija në lagjen dardania II.
Shtëpija është me dokumentacion të rregullt pronësor dhe me infrastrukturë publike të kompletuar.
Ka mundësi të ndërrimit me ndonjë shtëpi më të vogël në ndonjë lagje të urbanizuar ose me ndonjë banesë të mirë me pronësi të rregulluar në qendër të qytetit.

Mirëpres të interesuarit serioz,qoftë në telefon,email apo vizitë në shtëpi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim