Shtepi me Lokal Trualli 5 ari, Dheu i Bardh Gji..

Shitet nga: Ardian 04 Shk 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia posedon Lokal afarist 6 dhoma gjumi nje Sallon ,Parking per vetura Garazhd per vetura,kopshtin per familje.Gjindet ne lagjen dheu i bardh ne afersi ka shkollen, anbulanten si dhe posedon gjith infrastrukturen moderne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim