Shtepi ne gjilan

Shitet nga: Dashnim 25 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Nxemje qendrore
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtepi ne rrugen.Pajazit Ahmeti -Gjilan afer Restaurant Lata, afer rruges qarkore
Gjithsej siperfaqe 6.59 ari
Dokumentacion i rregullt
Posedon :Rrym,kanalizim,ujsjells
Ka Gjithsej 8 dhoma gjumi salloni -kuzhina
Tri Banjo dhe garazha po ashtu dhe instalimin e ngrohjes -nxemjes
Kurse shtepia Nr 2 ne te njejten parcell-trull
Posedon podrum,lokal tri dhoma dhe Banjo me leje ndertimi me Dokumentacion te rregullt
Te interesuarit Mund te lajm...Ne kete Nr
044816708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim