Shtepi

Shitet nga: refik 17 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Halil Alidema
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Podrumi posedon kuzhine , garazh, nxemje qendrore.
Kati i pare: salloni , kuzhina , dhome gjumi , banjo , parahymje dhe tarasa.
Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, banjo, dy ballkona.
Posedon: klime, bunar , nxemje qendrore, oborr.
Bejme dhe ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim