Shtepi 3 kateshe ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECO STANDARD Dje 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjja Popovica
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
SHITET SHTEPIA
3ari oborr, 3 kateshe, e mobiluar dhe nxemje qendrore
Shtepia gjendet ne lagjen Popovica

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim