Shtepi 6 dhomshe Lagjia Arberiaa

Shitet nga: uran 01 Krr 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia ne Shitje ne lagjen arberia shtepia eshte e banushme ne gjendje shum te rregullt i posedon te gjitha qe duhet te kete nje shtepi normaleper banim te nje familje shum antarshe .. shtepia posedon

-PODRUM = 32 m2


-KATI I PAR
Salloni+Kuzhina = 32 m2
Dhome e Fjetjes = 17.6 m2
Banjo = 8 m2
Koridor te mjaftushem per shfrytezim komod e gjera tjera

-KATI I DYT
Sallon(dhom) = 21 m2
Dhome e Fjetjes = 12 m2
Dhome e Fjetjes = 16 m2
Banjo = 4m2

Koridor te mjaftushem per zhfrytezim

Shkallet per katin e dyt jan te shtruara Granit te cilesis se lart me gilindera alumini konstrukcion shum i fort dhe i pashem

Shtepia Posedon edhe nxemjen qendrore te fjales se fundit me.gjithsejet 12 jadiator te shperndar ne te gjitha pjeset e shpijes me shporetin 40kw te fundit me flutra dhe bojler 120 L per shfrytzim te banjove ujit te nxeht gjat dimrit tavan te izoluar me nje fjal dimri eshte ver brenda shtepijes

Oborr te mjaftushem si perpara aahtu edhe permas te shtruar me kocka oborri edhe gjelbrim te mjaftushem siq shihet ne foto 50m2 perpara shtepijes si dhe 100 m2 pas shpijes ne gjithsejt shtepija posedon 2.5ari posedon rrugen e osfalltuar deri tek dyrt e shtepijes ....-Rrym
-Ujë te pijshem 24 h
-Internet nga te gjith operatoret
-Telefoni Fikse
-3 oxhak te madhesis se madhe
-Ibercuk e Laminat e gjith Shpija
-Kuzhin te re
-Banjo te reja shum mire te rregulluara me elemente
-Dyer Dritare te sllovenies shum kualitative

Shtepia gjendet ne lagjen arberia pjesa e poshtme ka tekstili eshte lagje shum praktike per jetes e qet dhe e banuar mire eshte afer Viva Marketit 500 m tek autoshkolla Millenium

nr kontaktit . +37744154187
+37745511692

si dhe ne viber me numrat e njejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim