Shtepi Gjilan- Pasiak me 5 ari truall

Shitet nga: Ahmet Hasimi 17 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes shtepin Gjilan - Pasiak me 5 ari truall shtepia ka gjithsej 6 dhoma 2 banjo ni podrum dhe garazhen perdhez Falemderit :+4915254247649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim