Shtepi dhe Lokal afarist me 5 Ari oborr ne Gjilan

Shitet nga: ardian 13 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Gjilan Rr Vllezerit Llozana
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 5 Ari oborr.
Shtëpi tre kate me rreth 270m² të banuara.
Kati i parë posedon këtë renditje: sallon së bashku me kuzhinë,një podrum dhe një banjo.
Kati i dytë: tri dhoma gjumi një banjo dhe dy ballkona.
Kati i tretë : tri dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkona.
Dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Shtëpia është komplet e izoluar dhe posedon infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit është i dyanshëm: ujësjellës dhe bunar.
Në oborrin e shtëpisë gjendet edhe një objekt, një lokal me sipërfaqe prej 40m2 të shfrytëzuara.
Shtëpia gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë”.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim