Shtepi gjilan-pasiak me 5 ari toke-truall

Shitet nga: Ahmet H 08 Maj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes shtepin me 5 ari truall (toke) shtepia gjendet ne rrugen per prishtin me saktesisht ne fshatin pasiak 500 metra prej rruges kryesore.
Shtepia eshte e ndertume me matirjal te kualitetit te larte ka kater plaka betoni plaka e pare eshte masive ka garazhen perdhes dhe nje podrum pastaj ne katin e pare ka sallonin nje dhom banjon ,ne katin e dyte ka tri dhoma gjumi dhe nje banjo .
Shtepia eshte me dukumentacion plotsisht te rregult
falemderit numri tel.+495441927162 (ahmet.hasimi@hotmail.de)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim