Shtepi mbi 350m2 te banushme, 5 Ari

Shitet nga: ...- 29 Tet 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shes Shtepin me mbi 350m2 te Banueshme, shtepia ka kete renditje:
*Bodrumet 3: 1 Bodrum per gjera te punes, 1 per rezervuar te naftes per ngrohje qendrore, dhe nje bodrum mund te shfrytezohet per qendrim ditor ka kuzhin dhe rrethin per ndej,
*Kati i pare: Salloni me kuzhin, koridori, paradhoma, ballkoni, banjo-wc dhe nje depo.
*Kati i dyte: 4 dhoma gjumit, 2 ballkona nje bannjo-wc, koridori.
Shtepia ka dokumentacion te rregult dhe ka 5 ari truall me dokumente eshte ne emer timin dhe bartja behet shume shpejt. info 044 177 365

Shtepia eshte ne nje lagje te qete gjendet ne rruge te prishtines, ka infrastruktur te plot, uje nga ujsjelsi dhe bunari, kanalizim, rruga e asfalltuardhe e ndriquar me drita, gjithashtu tani eshte duke u punuar shtrati i lumit nga komuna qe kalon afer shtepis dhe dot ket dhe kocka per shetitje rreth lumit, shtepia eshte e ndertuar me material te fort dhe te cilsis me te mire, e izoluar e tera me stiropor 8cm dhe me fasat te kualitetit te lart, ne qdo dhom dhe koridor ka radiator (edhe nje banjo), gjithashtu ka eshte 3 klima per veres, ngrohja eshte me nafte ku ne bodrum eshte rezervari, kulmi eshte i izoluar me stiropor 6cm dhe me ibercuk 5cm, ballkonet me pllaka te kualitetit te larte, dera e hyrjes e blinduar, gjithashtu ka nje kamer per vezhgim ne hyrje te shtepis, dyert e dhomave jane nga druri te grryera dhe te punuara extra, gjithashtu edhe dritaret jane nga druri te gjitha pjeset e shtepis jane te kualitetit me te mire.
per info me shume 044 177 365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim