Shtepi me 14 Ari Oborr ,520 m2 .

Shitet nga: Abdurrahman 23 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan

Shitet shtepia me siperfaqe prej 14 Ari oborr.

Shtepi dy kate me 520m2 te banuara.

Kati i pare posedon: sallon , kuzhine nje dhome gjumi , nje banjo nje depo dhe nje Garazhe.

Kati i dyte posedon: pese dhoma gjumi , dy banjo dhome per hekurosje dhe nje terase te madhe.

Dyshemeja e Katit te dyte tera llaminat dhe kati par pllaka te kualitetit te larte, dyer prej druri dhe dritare te plastikes.

Shtepi e ndertuar para dy viteve, posedon infrastrukture te plote, nxemje qendrore dhe gjendet ne nje vjend mjafte te qete per banim familjare.te interesuarit mun te thrasin ne kto numra 045516570 ose 045695503 dhe ne gjermani +491755948013.
shtëpija eshte e kopletuar me kopsht me gjitha standarte evropijane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim