Shtepi me 5.5 Ari toke e kompletuar

Shitet nga: Benni 16 Dhj 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Arberi Rr.Gursel dhe Bajram Sylejmani
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shes Shtepin ne lagjen arberia shtepia eshte e kompletuar me gjitha paisjet e nevojshme, eshte e izoluar siq shihet edhe ne foto per brenda eshte e rregulluar komplet .
Posedon ujesjellsin,Kanalizimin ne te dy anet, sidhe bunarin , nuk ka nevoj te investohet asgje.

Arsyeja e shitjes eshte se kemi nevoj per nje vend me te madh se ky.

Qmimi shum i volitshem
kontakti. 045 572 771
viber +3248 883 8841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim