Shtepi me 5 ari oborr

Shitet nga: Arben 02 Nën 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shes shtepine me 5 ari oborr. Shtepia posedon dy dhoma dhe nje banjo si dhe korridor. Shtepia eshte ndertim i ri, sic shihet edhe ne foto dhe eshte e ndertuar ne vitin 2013. Mos hezitoni te me kontaktoni ne telefon per detaje tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim