Shtepi moderne e regulluar extra mire.

Shitet nga: arian 14 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia eshte 3 kate plus podrumi 4. Secili kat ka nga dy dhoma fjetjes sallon e kuzhin bashk
koridor .banjo dhe 2 terasa. 3 katet jan njesoj. garzha e regulluar me teracer dhe muret me pllaka plus kuzhin verore. Shpija posedon gjith mateialin e mire. Pllaka dyer parket . Nxemje qendrore. Izolim me siropr 10 cm. Oborrin e regullum mir me pisha 3 parkingje per vetura. murin e oborrit e regullum me granit. Shpija me ni fjal osht si per shpyrt e regullume. posedon edhe ujsjelles kanalizim internet asfaltin. dokumentet e regullta menjher mund ta bej kontraten e shitjes te noteri. shtepia gjindet ne rugen e re qe te shpien per ne livoq dhe cernic. Ndrrimi i mundshem me vend per ndertim . Ne rethin gl. Qmimi i volitshem ne krahasim me invesrimet e bera. Telefonatat nga ora 9 deri 18-00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim