Shtepi në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 19 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me siperfaqe prej 14 Ari oborr.

Shtepi dy kate me 520m2 te banuara posedon:

Kati i pare posedon: sallon , kuzhine nje dhome gjumi , nje banjo nje depo dhe nje Garazhe.

Kati i dyte posedon: gjashte dhoma gjumi , dy banjo dhe nje terase te madhe.

Dyshemeja e tera llaminat dhe pllaka te kualitetit te larte, dyer prej druri dhe dritare te plastikes.

Shtepi e ndertuar para dy viteve, posedon infrastrukture te plote, nxemje qendrore dhe gjendet ne nje vjend mjafte te qete per banim familjare.

Shtepia gjendet afer rruges Ferizait.

Çmimi i shtepise eshte 250.000 euro

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim