Shtepi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 19 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 4 Ari oborr.

Shtëpia posedon tre kate:

•Kati i pare eshte perdhese :Garazh,podrum i madh me kuzhinë dhe nje banjo.

•Kati i dytë eshte tëri sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.

•Kati i tretë posedon:Tri dhoma gjumi,banjo.

Shtepia me infrastruktur e plotë.

Furnizim i ujitë i dyanshem ujsjlles dhe bunarë(65m).

Gjendet në afër rrugës qarkore (te Gllama)
Ҫmimi i shtëpis 110.000 euro

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim