Shtepi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 07 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 2.70 Ari me rreth 500m2 te banuara.


Shtepia eshte tri kateshe me bodrum.


Kati i pare posedon: garazh dhe hapsire mjaft te shfrytezuar.


Kati i dyte posedon: Sallon se bashku me kuzhin,dy dhoma gjumi dhe nje banjo.


Kati i trete posedon:kater dhoma gjumi dhe nje banjo.


Dyshemeja eshte e tera laminat,dyer te drurit,dritare te plastikes.


Posedon infrasturuktur te plot,furnizimi ujit i dyaneshem: ujesjelles dhe bunar.


Shtepia gjendet ne lagjen “Kodra e Deshmorve” , ne nje vend te qete per banim familjar.


Ҫmimi i shtepise eshte 140.000 i diskutuar.


Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.


Mund te na kontaktoni ne :


Tele : 0280/ 322 223


Mob : 045/ 280 801


Email: info@amsa-ks.com


Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000


www.amsa-ks.com


Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim