Shtepi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 19 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 3.56 Ari oborr.

Shtepi dy kate me mbi 150m2 te banuara me kete renditje :

Kati i pare posedon:sallon se bashku me kuzhin,nje dhome gjumi dhe nje banjo.

Kati i dyte posedon :kater dhoma gjumi dhe nje banjo.

Dyshemeja e tera llaminat kurse shkallet jane me pllaka, dyer druri dhe dritare te plastikes.

Shtepia me infrastuktur te plote gjendet ne lagjen “Dheu i Bardhe”.

Çmimi i shtepise eshte 120.000euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim