Shtepi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 18 Jan 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 345 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.5Ari .
Shtepia dy kate me 345m2 te banueshme prej të cilit 80m2 është lokali me një tualet.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,dhe dy koridore dhe një banjo me tualet.
Kati i dyte: tri dhoma të gjumit.
Dyshemeja e tëra parket ,dhe e tërë infrastuktura e plotë.
Shtëpia gjendet në lagjen “ILIRIA”
Çmimi shtëpis është 275.000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim