Shtepi ne Durres

Shitet nga: bujar 16 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepija 3 kat 300 merta katror i ka te gjitha kushtet e jetes ka 6 ari oborr ka edhe garazhd per kerr kontaktoni ne nr 044783559 dhe 044960509
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim