Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Milot Bajrami 05 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet ne periferi te qytetit(rruges per Prishtine , eshte 2-kateshe i ploteson te gjitha standardet e kerkuara per jet , me llaminat, podrum dhe dy terasa per relaksim, oborri i shtepise eshte me madhesi 5 ari i rregulluar me gjelbrim dhe peme posedon kanalizim,ujesjells,garazhd etj.
Ata qe jane te intersuar mund te na kontaktoni ne cdo kohe permes numrit te telefonit dhe permes e-mail adreses..nuk eshte hipotek ne emer tim personal .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim