Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Ramadan 23 Dhj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepia ka nje siperfqe te banueshme prej 85m2 (me nxemje qenderore) dhe bodrumin prej 32m2 dhe siperfaqe te oborrit prej 2.84 ari. Oborri eshte i rrethuar ne te gjitha anet, ndersa garazha ka dalje ne rrugen kryesore ka nje siperfaqe prej 15m2. Poashtu, shtepia posedon dy burime te ujesjellesit, nga rrjeti i qytetit si dhe nga pusi. Problemi i prones eshte i zgjidhur dhe bleresi eventual mund ta realizoj bartjen menjehere pas permbushjes se kushteve te kontrates blerese. Cmimi 52 mij euro/ Cmimi mundet edhe te negociohet. Shtepia mundet edhe te nderrohet me lokal, shtepi ose banese ne Prishtine.
Numri kontaktues : 044- 194 / 245 Ramadan Halimi
044 - 321 / 708 Besart HalimiNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim