Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Sherif 10 Shk 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne lagjen e 8 "Hasan Remniku" (rruga qarkore), Gjilan, nr 30. Shtepia posedon 5 dhoma, sallonin e ndejes dhe kuzhinen. Shtepia me oborrin e zbukuruar ka nje siperfaqe rreth 4ari dhe eshte pergjate rruges se asfaltuar me ndriqim.100m nga shtepia gjendet edhe shkolla fillore. Per info me te hollesishme telefononi ne nr. e dhene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim