Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Sherif 07 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne lagjen e VIII, rruga qarkore (Gjilan). Shtepia posedon 5 dhoma, sallonin dhe kuzhinen poashtu dhe kopshtin relaksues. Gjendet perballe rruges se asfaltuar me ndriqim dhe 200m large shkolles fillore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim