Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: xhelal 14 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
në shitje shtëpin në rr. qarkore ,shtëpia ka 10 ari oborr,4 dhoma,kuzhinë të ndarë,sallon të madhë dy banjo, ,shtëpia është shumë moderne si brenda ashtu edhe jashtë,shtëpia shitet komplet e mobiluar,një shtëpi shumë e rehatshme dhe e qet për jetes,çmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim