Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: nexhat 13 Krr 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagjja arberia
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtëpija në shitje
Shes shtëpinë me sipërfaqe 2 ari e 5 metra oborr. Shtëpia posedon ujë, kanalizim, rrymë, internet dhe është e gatshme për

banim, e ndërtuar pas lufte. Shtëpia gjindet në lagjen “Arbëria” (ish-Qenar Qeshme) në Gjilan afër xhamisë dhe ambulancës

Qmimi sipas marrëveshjes. Numri për kontakt është: 044-163-755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim