Shtepi ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3.38Ari oborr, me dy kate, me dy hyrje te veçanta .
Kati i parë posedon sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma dhe një banjo.
Kati i dytë posedon sallon , kuzhinë, tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Infrastrukturë të plotë,furnizimi ujit bëhet vetëm me anë të ujësjellësit.
Dyert janë prej druri, dhe dritare të plastikës.
Dyshemeja e tëra llaminat.
Shtëpia gjendet afër Parkut të Qytetit.
Ҫmimi i shtëpisë është 120.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim