Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Adnan 12 Nën 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shtepia gjindet ne Gjilan diku 60m larg rruges se Prishtines e njohur si Rruga e Kronit ka pozit te mire kap dy rruge Shtepia ka Dy Lokale njeri me 80m2 dhe 40m2 te dyta posedojn Wc.
Garazh per Vetur vendin e Nxemjes ku eshte e vendosur Nxemja me Pellet e tere shtepia ka nxemje ne dysheme kurse Lokalet me Radiatore.
Kati i Par i banimit ka Sallon te madh me Kamin dy Ballkona nje Dhome dhe Banjo.
Kati i Dyt ka kater Dhoma te fjetjes dhe Banjo.
Kati i Tret eshte tere i hapur mundet sipas deshires 4 dhoma mi da po mendimi im ka qen aty del nje banes e mire banjo e ka dhe hapesira eshte me Ballkonat diku 150m2 e me shume.
Bejm edhe nderrim me ndonje Banese ose Lokal deri ne 100.000eu.
Per me mire eshte ta vizitoni vet se une skam mundur me be nje pershkrim si duhet dhe Foto tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim