Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Valmir 25 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Arbëri
Sipërfaqe: 1200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia 3 katshe me 12 ari oborr.
*Kati 1) podrum + garazh.
*Kati 2) 1 dhomë, salloni me kuzhinë, koridori dhe 1 banjo.
*Kati 3) 3 dhoma gjumi, banjo dhe koridori.
Gjithashtu shpija ka 2 ballkone
Shtëpia posedon rrymë, bunar, kanalizim etj.
Gjendet ne Arberi (qenar qeshme) "Hysen Tërpeza 8" lidhet me dy rrugë me Arbëri dhe me rrugën e Ferizajit.
Për info. shtesë kontaktoni 045590955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim