Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Burim 24 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia me 10 ari obor si dhe ka 4 dhoma 1 sallon gjithsej 5 2 banjo ballkon garazht ashtu siq shihet ne foto eshe shtepi moderne
Shtepia eshte ne rugen qarkore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim