Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Burim 25 Jan 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia me 10 ari obor shtepia posedon 4 dhoma 1 sallon Kuzhina veq dy banjo koridor ballkon garazht shtepia eshte me plan modern siq shijet dhe ne foto
Shtepia eshte ne rug qarkore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim