Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Naser 28 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpija nemrin tim personal.Posedon energji elektrike,kanalizim,dritare tplastikes,ujë dhe fleten poseduse.
Bëj ndrrim shtoj por edhe marr nvaret prej ofertes bej edhe ndrrim me tok edhe ndonje vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim