Shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Ragip Dermaku 02 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes shtepine ne lagjen "BREGU I DJEGUR" ne GJILAN.
Shtepia posedon:

Kati pare:
Sallon, kuzhine (ndamas),shpajz,banjo,dhe tarase verore

Kati dyte: kater dhoma gjumi dhe taras.
Gjithashtu shtepia posedon garazh, podrum, ka te instaluar nxehmjen qendrore,ujsjellin,dhe gjithashtu shtpia permban dhe pusin dhe eshte e izoluar.

PER ME SHUME INFORMATA MUND TE ME KONTAKTONI NE NR:
044177087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim