Shtepi ne lagjen Dardania I..

Shitet nga: Ekrem Selimi 30 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes shtepin ne lagjen Dardania I rr.10/328,
shtepia eshte ne gjyse edhe i plotson te gjitha kushtet per jetes..
shtepia posedon 5 dhoma dy banjon koridoret dhe shpajzin, interent, wifi etj posedon 3 ari oborr ujsjellsin edhe bunarin me 50 metra thellesi, mbrapa shpis eshte shupa per gjesendet e nevojshme te shtepis..
numri i kontaktit
Ekrem Selimi
044 435-566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim