Shtepi ne lagjen Dardania

Shitet nga: Kushtrim 19 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne lagjen Dardania 2 (ish Gavran 2). Shtepia eshte e ndertuar ne truall prej 3ari dhe posedon te gjithe infrastrukturen percjellese per banim. Me pamje nga Lindja shtepia ndodhet ne nje lagje te qete dhe shume te pershtatshme per familjare. Shtepia posedon 4 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, banjo, depo, garazhe dhe bodrum. Perveq ujesjellesit ka dhe bunarin me crast ka uje 24 ore ne dite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim