Shtepi ne lagjen Dardania

Shitet nga: Kushtrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne lagjen Dardania 2 (ish Gavran 2). Shtepia eshte e ndertuar ne truall prej 3ari dhe posedon te gjithe infrastrukturen percjellese per banim. Me pamje nga Lindja shtepia ndodhet ne nje lagje te qete dhe shume te pershtatshme per familjare. Shtepia posedon 4 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, banjo, depo, garazhe dhe bodrum. Perveq ujesjellesit ka dhe bunarin me crast ka uje 24 ore ne dite. Bejme edhe ndrrim me banesa ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim