Shtepi ne lagjen Rr.Kosoves/Gjilan

Shitet nga: Gazmend 20 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet ne Balec eshte 2 kateshe, posedon bodrum hapesira 90m2 (e shfrytezueshme edhe per garazh ), posedon nxemje qendrore, oborr, garazh per nje vetur, ka tre dhoma dhe dy sallone, nje kuzhine, dy banjo.
Per me shume informata na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim