Shtepi ne mes te Qendres. Viber +377-45-682-445

Shitet nga: ... 30 Pri 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet ne rrugen Rexhep Dajkovci ne Qender te qytetit me saktsisht ne rrugen Kuvendit Komunal afer Postes se madhe .

Shtepia eshte 2 kateshe , kati par ka 2 dhoma,, kuzhin te ndar , 1 banjo,,ballkon dhe 2 koridore ,, ndersa kati i dyt ka 3 dhoma ,, 1 banjo ,, ballkon dhe 1 koridor.

Gjithashtu shtepia posedon : Uj , Rrym , Telefon, Kanalizim po ashtu e ka edhe Pusin(Bunar)

Shtepia ka te instaluar edhe Nxemjen Qendrore .

Shtepia ka oborr me siperfaqe prej 4 ari e 70 metra ,, ka te ndertuar edhe Garazhen per vetur po ashtu edhe Garazha eshte 2 kateshe dmth kati i dyt mund te shfrytezohet edhe per Banim .

Qmimi sipas Marveshjes. Pres vetem bleres serioz Kontakti:045-682-445 , Viber- +377-45-682-445 e-mail dreni1986@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim