Shtepi ne rrugen qarkore me marrveshje

Shitet nga: Zahir 13 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepi ka ujsjellsin bunarin kanalizimin dhe rrymen
Shtepia ne katin e par ka dyqanin qe mund te perdoret per nevoja personale.
Ne katin e dyt ka : Sallonin dy dhoma dhe banjon
Shtepia ka 5 ari...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim