Shtepi ne shitje afer xhamis se medreses

Shitet nga: gazmend 12 Pri 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Dy shtepi me obor dy ari e gjys, nje shtepi dy kateshe dhe tjetra nje kateshe me podrum.. Ne rrugen abdulla presheva afer xhamis medreses Per ma teper mund te kontaktoni ne kete nr. 044 369-494
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim