Shtepi per nje familje mesatare

Shitet nga: shitesi 15 Krr 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Gjilan
shtepia posedon komplet infrastruktur:ka ujsjells plus bunar,kanalizim dhe rryme,
Gjendet ne rr. vllazerit frashri nr 64 ne Gjilan ose dy rrug ner gjamijen te Gllama.rruga esht e asfaltuar
Komplet e perfunduar mrena- jasht at shtepi gjenden 3 dhoma fjetjes,kuzhin,banjo,koridor .ka pak oborr dhe garazhen- shupen 10x6m mbrapa per nevoja shtepiake dru etj .siperfaqja totale 2.27 m2,dhe per qdo informat shtes mund te me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim