Shtepi prej 100m2 ne Gjilan

Shitet nga: Muhamet 20 Pri 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtepia eshte ne gjendje te mire banimi me tere infrastrukturen percjellse.
Gjindet ne lagjen Dardania I ,9/4,ka 5 ari oborr te rregulluar,ka dalje ne dy rruge kryesore,ka dokumentacionin ne emer te pronarit qe e shet dhe bartja te blersi i mundshem behet menjeher.
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim