Shtepi prej 120m2 ne Gjilan

Shitet nga: xeni 26 Shk 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shpia ka 6 ari tok 120qm vendbanim
4 dhoma 2 banjo dy kuzhina te gjitha te gatshme per banim dhe e mobiluar..........?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim