Shtepi prej 130m2 ne Gjilan

Shitet nga: jetulla 12 Pri 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet shtepija . Shtepija posedon 2 Sallona dhe 2dhoma..2Koridora..2banjo. Shtepija Ka : Ujsjellsin ,rrym ,kanalizim,bunar, Ka 2.5 ari ..Shtepija posedon dokumentacionin e rregullt.dhe eshte ne emrin Tim. Shtepija Gjindet ne arberi te fermat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim