Shtepi prej 130m2 ne Gjilan

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtepia ne Shitje gjendet ne Gjilan,esht 130 m2 ka3 ari, shtepia esht dy kat ,kati i par ka nje podrum,nje sallon dhe dy banjo,dhe nje terras,ndersa ne katin e dyt i ka 3 dhoma gjumi dhe nje terras, shtepia esht ne gjendje te mire per banim dhe esht e mobiluar,po ashtu ka ujesjells bunar interent,shtepia i ploteson te gjitha kushtet qe i nevojiten nje shtepie

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim