Shtepi prej 160m2 ne Gjilan Qmimi i Volitshem

Shitet nga: Nestret 31 Jan 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
shes shtepin 2 katshe shtepia ka 4 dhoma gjum dhe nje sallon shtepia posedon kanaliz ujsells bunar shtepia esht e gatshme per banim shtepia gjindet ne gjilan rruga miq sokoli bej edhe ndrrim me ndonje banes qmimi sipas marrveshjes qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim