Shtepi prej 200m2 ne Gjilan

Shitet nga: Ramizi 05 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepia gjendet afer shkolles ne lagjen e 8, posedon: podrumi komplet; kati i parë: salloni ne formë ( L ) nje dhom dhe banjo dhe ballokoni; kati i dytë: 3 dhomë nje banjo dy ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim