Shtepi prej 200m2 ne Gjilan

Shitet nga: Ramizi 06 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Gjendet ne lagjen e 8, afër shkollës. Posedon: podrumin komplet; Kati i parë: sallonin ne form ( L ) nje dhom, banjon dhe ballkonin; Kati i dytë: 3 dhoma 1 banjo 2 ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim