Shtepi prej 216m2 ne Gjilan

Shitet nga: Suad 05 Maj 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia me 4 ari oborr ne lagjen Dardania-II ne Gjilan,shtepia eshte dy kateshe ka 2 lokale afariste,6 dhoma,2 banjo dhe 2 wc.Shtepia gjendet ne rrugen kryesore afer bazes se taxi ,,SHAQA,,.Per bleres serioz bartja behet menjher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim